iiyama DS1001C-B1 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
iiyama
Favorieten E-mail Afdrukken + - Bestel
iiyama - iiyama DS1001C-B1 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
Productinformatie
Categorie Flat-panel-bureausteunen
Voorraad 5
Levertijdsindicatie 2 dagen
Artikelnummer
DS1001C-B1
EAN/UPC
Documentatie
Generated PDF
Beschrijving
iiyama DS1001C-B1. Montage: Klem/doorvoertule, Maximale gewichtscapaciteit: 10 kg, Minimale schermgrootte: 25,4 cm (10"), Maximale schermgrootte: 81,3 cm (32"), Montage interface compatibiliteit (min): 75 x 75 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 100 x 100 mm. In hoogte verstelbaar, Bereik kantelhoek: -85 - 15°. Kleur van het product: Zwart
De iiyama DS1001C-B1 is een bureausteun met bureaubevestiging (dmv een klem) voor flatscreen monitoren tot 30 inch. Dankzij de arm kunt u waardevolle ruimte op uw bureau besparen. Het kabel management systeem zorgt ervoor dat kabels niet zichtbaar zijn. De bureausteun heeft vele aanpassingsmogelijkheden, waaronder een kantel-, draai-, hoogte- en roteer functie. Met deze enkele bureausteun kunt u een ergonomische werkhouding en positie creëren die aan alle gezondheids- en veiligheidseisen voldoet.
Gas piston design allows 130mm of smooth, precise height adjustment so your display is always in the most comfortable position, no matter who is viewing it.