Optoma DS-1123PMG+ projectiescherm 3,12 m (123") 16:10
DS-1123PMG+ - 16:10, 2656 x 1660 mm, 123", Manual € 433,71 incl. btw € 358,44 excl. btw Optoma
Optoma
Favorieten E-mail Afdrukken + - Bestel
Optoma - Optoma DS-1123PMG+ projectiescherm 3,12 m (123") 16:10
Productinformatie
Categorie Projectieschermen
Voorraad 1
Levertijdsindicatie 2 dagen
Artikelnummer
DS-1123PMG+
EAN/UPC
Beschrijving
Optoma DS-1123PMG+. Type aandrijving: Handmatig, Diagonaal: 3,12 m (123"), Zichtbare schermbreedte (b): 2,66 m, Zichtbare schermhoogte (h): 166 cm, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Formaat: Groothoek. Kleur van het product: Zwart, Wit
- Speed Reduction System
- Self-Locking Mechanism
- Dual Wall and Ceiling Mountable
- High Quality Screen Materials
Optoma PMG+ projection screens are popular because they are inexpensive and
easy to operate. Optoma Manual Screens offer several outstanding features.
The screens come in different sizes from 72” to 123” and also format 4:3, 16:9 and 16:10 to meet most projection requirements.