StarTech.com VS221HD20 video switch HDMI
StarTech.com
Favorieten E-mail Afdrukken + - Bestel
StarTech.com - StarTech.com VS221HD20 video switch HDMI
Productinformatie
Categorie Videomixers
Voorraad 4
Levertijdsindicatie 2 dagen
Artikelnummer
VS221HD20
EAN/UPC
Documentatie
Generated PDF
Beschrijving
StarTech.com VS221HD20. Aansluiting video: HDMI. Kleur van het product: Zwart, Maximale refresh snelheid: 60 Hz, Ondersteunde grafische resoluties: 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160. AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V, Ingangsstroom AC-adapter: 0,4 A, AC-adapter, uitgangsspanning: 5 V. Certificering: CE, FCC. Breedte: 50 mm, Diepte: 80 mm, Hoogte: 20 mm