Cisco PWR-IE50W-AC= switchcomponent Voeding
Cisco
Favorieten E-mail Afdrukken + - Bestel
Cisco - Cisco PWR-IE50W-AC= switchcomponent Voeding
Productinformatie
Categorie Switchcomponenten
Voorraad 2
Levertijdsindicatie 2 dagen
Artikelnummer
PWR-IE50W-AC=
EAN/UPC
Beschrijving
Cisco PWR-IE50W-AC=. Type product: Voeding, Kleur van het product: Grijs, Mean time between failures (MTBF): 1662359 uur. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, IE-3000-4TC-E & IE-3000-8TC-E. Totaal vermogen: 50 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom (max.): 1,25 A. Breedte: 51 mm, Diepte: 112 mm, Hoogte: 147 mm